דרך נעמה, הידע העמוק והרחב שלה, דרך נוכחותה ודרכה הייחודית והמיוחדת, נחשפתי לעולם שמעבר…מעבר לזה שהעין רואה.
עולם, שתמיד חשתי באופן אינטואיטיבי, שחייב להיות קיים, אך לא הייתה לי גישה אליו.
נעמה השלימה עבורי חלקים שהיו חסרים לי, כדי להעמיק ולהבין את משמעות הדרך הרוחנית עתיקת היומין של הטנטרה.
הקורס היה מלמד, מרגש ומרומם. הוא הטביע בי חותם עמוק, ומשמש כבסיס להמשך ההליכה והעמקה שלי בדרכי.

סינדי פלוטניטקי

אני מכיר את עולם הטנטרה בארץ, והקורס של נעמה הינו משהו אחר לגמרי, ללא קיצורי דרך, אמיתי, נוגע ברבדים העמוקים של הווייתנו. מקצועי ביותר, מניע אותך לעשות עבודה פנימית, אשר הביאה אותי להתפתחות אישית, רוחנית, ואינטימית.
נעמה היא פורצת דרך בגישתה המעמיקה, הרגישה, המכבדת והמקצועית שלה ואני שמח על האפשרות שיש לי לעשות קורס באיכות גבוהה שכזו בישראל”.

עופר פרידמן

עכשיו שנגמר הקורס, אני מרגישה את עצמי מבפנים. מכירה את הצ’אקרות ודרכן מקבלת מידע על עצמי, אני ממש רואה תהליך שנעשה בעקבות הקורס.
למדתי המון ויש לי אהבה גדולה לחיבור פנימה דרך התרגול.

קים סביו

רציתי הרבה זמן לחקור, להכיר ולהסתקרן בעולם הטנטרה, חיפשתי מקום שארגיש בו נח, פשוט. אחרי חיפוש ארוך הגעתי אליך ואז הרגשתי ש”זה זה”.
הקורס חיבר לי את הרבדים השונים בתחושה של פשטות טהורה.
יצאתי עם תחושה מאוד חזקה של – נכון. הקצב – נכון. העומק – נכון. הטוהר – נכון. החיבור לישראלי/יהודי – נכון. החיבור לרוח – נכון.

רונה אסולין

השילוב של הרצאה ותרגול איפשר לי לתרגל באופן מעמיק ומשמעותי יותר. הדברים שלמדנו גרמו לי לחשוב ולראות את עצמי אחרת. עכשיו אני בהודיה על העולם הזה.
זה היה מסע מרתק, למדתי ממנו המון. המסירות שלך, הנחישות והחוזק שלך שהשאירו מקום וכבוד למרחב שלי, מהווה עבורי דוגמה למורה משמעותית וחשובה”.

עדי וגה